Календар
«  Жовтень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ISSN 2221 - 7959

Мета та сфера діяльності

 

"Актуальні проблеми фізичної культури і спорту" - це міжнародний журнал, що рецензується. Метою журналу є публікація результатів прикладних та фундаментальних досліджень та оглядів літератури в напрямку фізичної культури і спорту. Метою редакції журналу є покращення знань тренерів, спортсменів, фізіологів спорту, дослідників у галузі спорту, спортивних лікарів та інших спеціалістів.

Журнал пропонує публікації в наступних напрямах:

- Сучасна стратегія олімпійської підготовки;

- Науково-медичне забезпечення підготовки збірних команд (педагогічне, медико-біологічне, психологічне);

- Ергогенні засоби в системі підготовки кваліфікованих спортсменів (харчування, фармакологія, травматологія тощо);

- Проблеми фізичного виховання.

Вітаються публікації, що включають прикладні дослідження, які, в свою чергу, мають на меті покращення спортивного результату, попередження погіршення спортивного результату та поліпшення відновлення після спортивних змагань та посилених тренувань. Журнал приймає контрольовані експериментальні та спостережні дослідження всебічного та систематичного характеру, приймаючи до уваги, що виконуються відповідні стандарти наукової методології та аналізу результатів досліджень.

Широкий науковий діапазон журналу включає, головним чином, дослідження в галузі фізичної культури та спорту. Однак межі цієї науки значно зросли, а розмежування між концепціями та техніками в спорті, фізіології, психології, фармакології й біохімії стали дуже нечіткими. Тому дослідження, що знаходяться на стику з фізичною культурою та спортом, також приймаються до публікації.

У журналі публікуються оригінальні дослідження, огляди літератури, а також листи до редакції. Журнал "Актуальні проблеми фізичної культури і спорту" є офіційним журналом Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту і виходить із 2003 року.